CHWYT | RĘKOJEŚĆ

N.C.S. STRAP to zintegrowany system paska i rękojeści. Używając kijów marki GABEL z tym systemem masz pewność najlepszego chwytu. Najwyższej jakość materiał zastosowany w pasku pozwoli Ci utrzymać kij zawsze blisko mięśnia kciuka - podczas wypuszczenia go z dłoni niemal automatycznie wróci na swoje miejsce maksymalizując siłę odepchnięcia w rytmie gwarantującym sukces twojego marszu czy biegu. Co więcej, za pomocą jednego kliknięcia jesteś w stanie wypiąć pasek z rękojeści by później bez najmniejszych kłopotów wpiąć go z powrotem - szczególnie ważne podczas biegów górskich czy marszu.
Zaokrąglona w górnej części rękojeść pochylona względem podłoża 6º - 7º daje pewny chwyt i swobodę podczas wypuszczania i łapania kija w trakcie marszu.
CLICK SYSTEM to zintegrowany system paska i rękojeści. Używając kijów marki GABEL z tym systemem masz pewność najlepszego chwytu. Za pomocą jednego kliknięcia jesteś w stanie wypiąć pasek z rękojeści by później bez najmniejszych kłopotów wpiąć go z powrotem. Pasek, wypnie się automatycznie gdy udźwig na rękojeści przekroczy 35 kg – szczególnie ważne gdy upadasz lub dzieje się coś niespodziewanego na stoku.
Rewolucja wśród rękojeści w kijach sportowych. Rączka wykonana z ultra lekkiego materiału [30% lżejszego od regularnych rękojeści w kijach sportowych], której finalny kształt daje najwyższą pewność chwytu co w połączeniu z system CLICK spełni oczekiwania najbardziej wymagających.
Nowe rozwiązanie marki GABEL dedykowane do kijów sportowych i najbardziej zaawansowanych technologicznie. Wykonana z mieszanki kompozytowej rączka daje najwyższy poziom chwytu bez żadnych kompromisów a jej kształt gwarantuje utrzymanie kija w ręce nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.
Top Click System System umożliwiający wpięcie oraz wypięcie paska do rękojeści kompatybilny z łatwym patentem kontroli długości paska. Wystarczy unieść górną blokadę znajdującą się w rękojeści, ustawić odpowiednią długość paska i ponownie zamknąć blokadę.
Fit Link System, to zintegrowany system paska i rękojeści. Używając kijów marki GABEL z tym systemem masz pewność najlepszego chwytu. Najwyższej jakość materiał zastosowany w pasku pozwoli Ci utrzymać kij zawsze blisko mięśnia kciuka - podczas wypuszczenia go z dłoni niemal automatycznie wróci na swoje miejsce maksymalizując siłę odepchnięcia a Ty nie stracisz rytmu.