Ambasadorzy

Profesjonalny zespół Ledlenser

Latarki Ledlenser oraz 8 wybitnych sportowców - to nasz profesjonalny zespół, który codziennie testuje najwyższej klasy sprzęt. Od 2015 roku nasi sportowi ambasadorzy pokazują najlepsze możliwośći latarek Ledlenser, zarówno przy różnej aktywności sportowej, a także outdoorowej. Co bardzo ważne, wszyscy sportowcy są w stałej oraz ścislej współpracy z naszymi projektantami, udzielając im praktycznych wskazówek w celu ciąglego doskonalenia latarek Ledlenser. Poznaj paru z nich.

Obecnie budujemy nasz lokalny, polski zespół Ambasadorów marki. Chcesz do niego dołączyć? Wyślij nam swoje portfolio na rondo@rondo-distribution.pl na pewno skontaktujemy się zwrotnie.

Jan Fitschen - biegi długodystansowe


Jan Fitschen kolekcjonował tytuły mistrzów, jak inni znaczki. W halowym biegu na 3 000 metrów został z rzędu siedmiokrotnym mistrzem Niemiec! Na dystansach pięciu i dziesięciu kilometrów oraz w 10 km biegu ulicznym osiągał same sukcesy. Osobistym osiągnięciem było zwycięstwo podczas mistrzostw Europy w lekkoatletyce w 2006 r. w biegu na 10 000 metrów. Z powodu operacji musiał on przerwać swoją karierę i obecnie pracuje głównie jako trener i doradca.

Tobias Woggon - kolarstwo górskie


28-letni Tobias Woggon to autor wielu fantastycznych relacji z podróży, tworzy spektakularne filmiki i fascynujące zdjęcia. Zaczęło się to w 2008r, odkąd jego hobby, jazda na rowerze górskim, stała się jego pracą. Jest on mniej obecny na wyścigach, ale był już na licznych okładkach magazynów, gwiazdą filmików z tysięczną liczbą odsłon i jednoznacznie zalicza się on do największych postaci w środowisku rowerowym.

Julia Hofmann - kolarstwo górskie


Cieszymy się, że możemy mieć w zespole jedną z najbardziej utalentowanych niemieckich kolarek górskich: Julię Hofmann. Z wykształcenia architekt wnętrz, Julia jest jedną z niewielu niemieckojęzycznych kobiet, które regularnie biorą udział w zawodach Enduro World Series. Korzystając ze swojego roweru górskiego aktywnie zwiedza świat, poszukując pasjonujących i wymagających tras.

Christian Schiester - biegacz górski


Nie ma bardziej ekstremalnych biegów, niż te, które uprawia Christian Schiester. Dokonał niezwykłej przemiany, z palacego jak smok otyłego mężczyzny, w 100 km faceta, który od dłuższego czasu znajduje się w międzynarodowym szczycie biegaczy ekstremalnych. Wygrał Himalaya Run i regularnie biega w licznych zawodach, organizowanych w bardziej wymagających rejonach świata: pustyniach, dżunglach czy Antarktydzie.

 

Maddie Brenneman - wędkarstwo


Maddie kocha każdy rodzaj wędkowania. Jednak jeszcze bardziej ceni sobie wyzwania. Dlatego już jako nastolatka zdecydowała się na styl, który sama opisuje, jako „najtrudniejszy”: wędkarstwo muchowe. Z perspektywy czasu wie, że był to dobry wybór. Młoda Amerykanka, będąca przewodniczką na rzece Colorado, przyciąga swoim talentem nie tylko wiele ryb, ale również licznych początkujących i zaawansowanych wędkarzy, którzy chcą się od niej uczyć.