Badania i rozwój

Najbardziej uwielbiamy genialne myśli.

Aby nasze genialne myśli sprawnie przerodziły się w światło, jasno dzielimy te dwa zadania: projektowanie w Niemczech, produkcja w Chinach.

Nasz dział rozwoju w Solingen to nasze „laboratorium myśli”, w którym wymieniamy się pomysłami, o których później z zapałem rozmawiamy. Przy czym obok skumulowanej wiedzy często w grę wchodzi spora dawka „szaleństwa”. Tutaj zgłębiamy pytanie, co nasi użytkownicy na prawdę potrzebują i jak możemy spełnić te wymagania w inteligentny oraz nowy sposób. Odpowiedzi odlewamy w wyjątkowym, ergonomicznym dizajnie.

W naszej siedzibie w chińskim Yangjiang umieściliśmy naszą całą produkcję. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie jest ważne dla jakości produktów i dlatego stale poszerzamy tę wiedzę. W Yangjiang produkowany i testowany jest każdy nasz produkt, od prototypu do wersji seryjnej. Aby później nasze produkty były na prawdę narzędziami i wytrzymywały najcięższe obciążenia, bardzo dokładnie je sprawdzamy. Lista kontroli jakości posiada 24 pozycje, które obejmują prawie wszystkie rodzaje obciążenia. Wytrzymałość, ekstremalne temperatury, woda, sól, uderzenia, ciśnienie - produkty sprawdzane są tak długo, aż naszym inżynierom cisną się łzy do oczu. Na końcu nasi klienci mogą się cieszyć funkcjonalną i szczególnie niezawodną latarką, a to dla nas największa nagroda.